Meklētājs
0 preces ir pieejamas tagad 0 daudzumā

F. A. Q.

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai un vienīgi oriģinālprodukciju.

Jā, nepieciešamības gadījuma mēs varam nodrošināt lietotas vai atjaunotas tehnikas, kā arī no ražošanas noņemto modeļu piegādi.

Jā, IT.LV rīcībā ir mūsu pašu lielizmēra noliktava, kā arī mūsu partneru noliktavas. Tādēļ mēs spējam piedāvāt vairāk nekā 300 tūkstošus dažādu artikulu preču.

Jā, protams, visai jaunajai produkcijai līdzi nāk obligātā ražotāja garantija. Savukārt lietotajai un atjaunotajai tehnikai mēs piedāvājam savu.

Mūsu uzņēmumam neeksistē nekādas teritoriālās robežas, taču galvenais ir Baltijas tirgus.

Nē, Āzijas valstu produkciju mūsu uzņēmums nepērk. Lai netiktu aizskartas autortiesības un tiktu ievērota likumdošanas prečzīmju jomā, visa produkcija tiek iegādāta tikai un vienīgi ES valstīs. Gadījumā, ja klientam ir nepieciešama lietota vai atjaunota tehnika, tā tiek pirkta tikai pie uzticamiem un pārbaudītiem piegādātājiem.

Mēs garantējam eksprespiegādi 24-48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma brīža. Ekonomiskās klases piegādei būs nepieciešamas 5-6 dienas. Specifisku pasūtījumu gadījumā piegāde var prasīt nedaudz vairāk laika. Šie termiņi tiek atrunāti individuāli.