Meklētājs
0 preces ir pieejamas tagad 0 daudzumā

 

Par uzņēmumu

IT.LV ir viens no lielākajiem datortehnikas izplatītājiem Baltijas valstīs. Mēs specializējamies serveru un tīklu aprīkojuma pārdošanā, piedāvājot vairāk nekā 400 tūkstošus tādu pasaulē atzītu ražotāju kā Cisco, Avaya, HP, IBM un vairāk nekā 100 dažādu citu zīmolu preču.

Piecas IT.LV sniegtās priekšrocības

  1. Salīdzinot ar citām datortehnikas izplatīšanas firmām, IT.LV elastīgā cenu veidošanas sistēma ļauj mums piedāvāt savu produkciju par 15-40% lētāk.
  2. Gan mūsu, gan arī IT.LV sadarbības partneru noliktavu krājumos atrodas patiešām plašs produkcijas klāsts, ļaujot mums piegādāt preci 24 stundu laikā kopš pasūtījuma izdarīšanas brīža. Un pat ja izdarītais pasūtījums neietilps standartpasūtījumu kategorijā, mēs vienalga spēsim to piegādāt dažu dienu laikā.
  3. Neskatoties uz to, ka IT.LV specializācija ir pasaulē pazīstamu zīmolu jaunie oriģinālražojumi, mēs piedāvājam arī atjaunotu tehniku un pat retus, no ražošanas izņemtus, modeļus, kuriem līdzi nāk īpaša garantija.
  4. Jūs varat būs pārliecināti par sniegto pakalpojumu kvalitāti, jo visu noslēgtā darījuma izpildes procesu - no pirmspārdošanas sagatavošanas līdz pat pasūtījuma nosūtīšanai - kontrolēs jūsu personīgais menedžeris.
  5. IT.LV ir Latvijas uzņēmums! Mēs vienmēr būsim līdzās, jebkurā brīdī sasniedzami, tādēļ sadarboties ar mums ir ērti un izdevīgi.

Sazinieties ar mums, un IT.LV menedžeri sniegs jums konsultāciju ikvienā jūs interesējošā jautājumā!